صرافی حواله به چین , ارسال حواله دلار به چین , ارسال حواله یورو به چین , نرخ حواله دلار امروز

صرافی حواله به چین , ارسال حواله دلار به چین , ارسال حواله یورو به چین , نرخ حواله دلار امروز توسط صرافی سینور مستقر در چین انجام می پذیرد .

شرکت صرافی سینور مستقر در شهر شنزن چین آماده ارائه خدمات ارزی از جمله صرافی حواله به چین USD و EUR HKD , ارسال حواله ارزی به چین , ارسال حواله دلار به چین و حواله یورو با بهترین نره به کلیه بانک های چین می باشد , ما با دارا بودن حساب ارزی شرکتی در بانک Ping AN چین که بصورت Offshore می باشد می توانیم حواله های ارزی به چین را با بهترین نرخ حواله دلار به کلیه بانک های چین و ارزش های معتبر همانند حواله دلار , حواله یورو و حواله فرانک و حواله یوان از طریق سیستم بانکی SWIFT و Union PAY چین واریز نماییم.

زمان تقریبی ارسال حواله دلار به چین در همان روز می باشد , بدین معنا که در همان روزی که معادل ریالی به حساب های صرافی سینور واریز می شود حواله دلار بصورت آنلاین و اینترنتی از طریق حساب ارزی این شرکت در چین به حساب معرفی شده واریز می شود و نهایتا طی 24 تا 48 ساعت کاری نیز در صورت لزوم می توانیم رسید ارزی MT103 سوئیفت را برای تجار محترم از بانک چین دریافت نماییم.

ارسال حواله دلار برای مبالغ بیشتر از 100.000 دلار کارمزد ندارد و بصورت SHA و OUR و همچنین BEN به حساب های معرفی شده در چین واریز می شود .

 

برای دریافت بهترین نرخ حواله دلار امروز به چین در کانال تلگرامی صرافی سینور عضو شوید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صرافی حواله به چین و حواله دلار USD به چین می توانید با واحد ارزی صرافی سینور مکاتبه فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *