اعلام نرخ حواله دلار 19 شهریور 96

اعلام نرخ حواله دلار 19 شهریور 96 ، دلار به کانال جدید وارد شد . در آخرین روز هفته گذشته ، سکه تمام بها آزادی و دلار کانال‌شکنی کردند. پنج‌شنبه، سکه با 4 هزار تومان افزایش به یک میلیون و 271 هزار تومان رسید. با افزایش روز آخر، میزان بازدهی این فلز گران‌بها در هفته گذشته به نزدیک 4 درصد رسید که بیشترین میزان در سال 96 بود.

به گفته فعالان، افزایش بهای اونس و رشد تقاضا در آستانه عید غدیر دو متغیر مهمی بودند که در رکوردزنی سکه اثر داشتند، اما آنچه به رشد این فلز گرانبها در روز آخر کمک کرد، بالا رفتن قیمت دلار از کانال 3 هزار و 900 تومان بود. به گزارش دنیای اقتصاد، در ششمین روز هفته گذشته، شاخص ارزی 13 تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت 3هزار و 908 تومان رسید. این برای اولین‌بار از دی ماه 95 بود که دلار در کانال 3 هزار و900 تومان حضور می‌یافت.

پس از رشد دلار در روز پنج‌شنبه و یاری‌رسانی به سکه، روز جمعه، بهای اونس در بازارهای جهانی به قیمت هزار و 346 دلار رسید تا تنها 4 گام با سطح حساس هزار و 350 دلار فاصله داشته باشد. با توجه به رشد اونس نسبت به قیمت ساعت 3 بعدازظهر روز پنج‌شنبه، عده‌ای از معامله‌گران انتظار شروعی طلایی برای سکه را دارند. به گفته آنها، طلای جهانی مهم‌ترین متغیر اثرگذار در صعود قیمتی سکه در هفته گذشته بود؛ بنابراین سیگنال افزایشی روز جمعه نیز مورد توجه بازار داخلی قرار خواهد گرفت. این در حالی است که عده دیگری اعتقاد دارند، با خروج تقاضای عید غدیر و سودگیری بازیگران فردایی، سکه روز افزایشی را در ابتدای هفته پشت سر نخواهد گذاشت.

در این میان، عده‌ای حتی عنوان کرده‌اند، بخشی از معامله‌گران برای جبران اثر افزایش اونس وارد بازار دلار خواهند شد و با فروش ارز و پایین آوردن قیمت دلار، بهای سکه را مدیریت خواهند کرد.

جدول اعلام نرخ حواله دلار 19 شهریور 96 :

نوع  حواله
نرخ  به ریال
 نرخ دلار 39440
نرخ حواله یوان 6080
نرخ درهم 10720
نرخ یورو 47550

شرکت صرافی سینور با مجوز رسمی از بانک مرکزی در زمینه صرافی نوع جدید در سال 1396 در شرف تاسیس و در جوار ملکوتی بارگاه امام رضا (ع) شهر مقدس مشهد در زمینه خرید و فروش ارز و حوالجات ارزی فعال شد .

از جمله خدمات رسمی این شرکت ارسال حواله دلار و حواله یورو به سراسر جهان از طریق دفتر معتبر در چین , خرید و فروش اسکناس درهم , دلار , یورو و یوان ودینار عراقی در محل , ارائه فاکتور رسمی خرید و فروش ارز , خرید ارز صادرکنندگان در مشهد و خرید و فروش مسکوکات طلا از جمله سکه در خدمت می باشد .

برای دریافت دلار قیمت و نرخ حواله دلار می توانید در کانال صرافی سینور عضو شوید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به صفحه ارتباط با صرافی سینور در تماس باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *